ECO Taskeparaply - vindstød op til 80 km/t
319.00kr. – 399.00kr.Prisinterval: 319.00kr. til 399.00kr. inkl. moms
Taskeparaply - automatisk åben/luk - omvendt
299.00kr. inkl. moms
Taskeparaply – automatisk åben/luk – mønstret
254.00kr. – 299.00kr.Prisinterval: 254.00kr. til 299.00kr. inkl. moms
Vores mønstret MiniMax taskeparaply med automatisk åben/lukning funktion, er en kompakt taskeparaply med et unikt håndtag. Konstruktionen er af glasfiber, og som gør den mere fleksibel overfor vind end andre paraplyer.
Med et buet håndtag skiller denne taskeparaply sig ud fra mængden og er helt unik.

Automatisk aben/luk funktion.
Konstruktion i glasfiber.
Buet håndtag.
Leveres med etui i matchende farve.
Materiale: 100 % polyester pongee.
Længde sammen slået: 30 cm
Diameter: 98 cm.
Tilføj varer for 349.00kr. og få gratis fragt til GLS pakkeshop
Beskrivelse
Automatisk aben/luk funktion.
Konstruktion i glasfiber.
Buet håndtag.
Leveres med etui i matchende farve.
Materiale: 100 % polyester.
Længde sammen slået: 30 cm
Diameter: 98 cm.
Yderligere information
| Vægt | 0.428 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 98 cm |
| Farve | Sort/blå, Sort/grå, Sort/grøn, Sort/hvid |
| Diameter | 98 cm |
| Længde lukket | 30 cm |
| Vægt | 428 g |
| Dug materiale | Polyester pongee |
| Ribber | Glasfiber |
| Stang | Metal |
| Antal paneler | 8 |
| Håndtag | Buet, Plastik |
| Åbnefunktion | Automatisk |
| Etui | Ja |
| Mærke | MiniMax |
Varenummer (SKU):
GF-529
Kategorier: Blå paraplyer, Grå paraplyer, Grønne paraplyer, Hvide paraplyer, KÆRLIGHED I LUFTEN, MINIMAX, Mønstret paraplyer, Paraply med logo, Paraply med tryk, Sorte paraplyer, Taskeparaplyer, Taskeparaplyer med automatisk åbning, Unikke
Tag: 15%
Relaterede varer
ECO Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Rød Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Pink Rød Bordeaux rød Orange Gul Lyseblå Blå Mørkeblå Lilla Brun |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply – træskaft
|
Sort Grå Hvid Beige Rød Grøn Blå Mørkeblå |
Select options
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk kompakt paraply
|
Sort Grå Rød Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply – mønstret
|
Sort/hvid Sort/grå Sort/grøn Sort/blå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
XL golfparaply
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Taskeparaply – manuel åben
|
Grå Hvid Beige Pink Bordeaux rød Lysegrøn Grøn Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk golfparaply
|
Sort Lysegrå Mørkegrå Rød Orange Gul Grøn Blå Mørkeblå Lilla |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
