Stormparaply – ventilation
349.00kr. inkl. moms
Taskeparaply - manuel åben
118.00kr. – 139.00kr.Prisinterval: 118.00kr. til 139.00kr. inkl. moms
Golfparaply – refleks
349.00kr. inkl. moms
Den reflekterende golfparaply med delvis sorte og reflekterende sider er en ekstra stærk og robust paraply med glasfiber ribber og ramme. Med sine store reflekterende sider er den et sikkert valg, der går en synlig, når mørket falder på. Kan med fordel også anvendes til udendørsaktivitet, hvor der er brug for en ekstra robust og holdbar paraply.
![]()
Robust konstruktion i glasfiber.
Automatisk åbning.
Lige gummibelagt håndtag
Længde sammenslået: 89 cm
Diameter: 120 cm.
Materiale: 100 % polyester pongee
Tilføj varer for 349.00kr. og få gratis fragt til GLS pakkeshop
Beskrivelse
Robust konstruktion i glasfiber.
Automatisk åbning.
Lige håndtag
Længde sammenslået: 89 cm
Diameter: 120 cm.
Materiale: 100 % polyester pongee
Yderligere information
| Vægt | 0.653 kg |
|---|---|
| Størrelse | 89 × 120 cm |
| Farve | Gul/sølv, Mørkeblå/Sølv, Orange/sølv, Sort/sølv |
| Diameter | 120 cm |
| Længde | 89 cm |
| Vægt | 653 g |
| Dug materiale | Polyester pongee |
| Ribber | Glasfiber |
| Stang | Glasfiber |
| Antal paneler | 8 |
| Håndtag | Gummi overfladebehandlet plast, Lige |
| Åbnefunktion | Automatisk åben / manuel luk |
| Etui | Nej |
| Mærke | Falcone |
| Andre egenskaber | Refleks |
Varenummer (SKU):
GP-48
Kategorier: FALCONE, Golfparaplyer, Grå paraplyer, Gule paraplyer, Mørkeblå paraplyer, Orange paraplyer, Paraply med logo, Paraply med tryk, Sorte paraplyer
Relaterede varer
Regnslag/poncho
|
Sort Rød Orange Gul Blå Gennemsigtig |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stor golfparaply
|
Sort Grå Hvid Rød Bordeaux rød Orange Gul Grøn Blå Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormparaply XXL
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
ECO stormparaply
|
Sort Grå Hvid Rød Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stor klassisk stormparaply
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk kompakt paraply
|
Sort Grå Rød Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply – mønstret
|
Sort/hvid Sort/grå Sort/grøn Sort/blå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Taskeparaply – automatisk åben
|
Sort Grå Bordeaux rød Grøn Blå Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
