Klassisk regnbue paraply - træskaft
249.00kr. Den oprindelige pris var: 249.00kr..199.00kr.Den aktuelle pris er: 199.00kr.. inkl. moms
Klassisk paraply - træskaft
159.00kr. – 199.00kr.Prisinterval: 159.00kr. til 199.00kr. inkl. moms
Inside-out paraply
254.00kr. – 299.00kr.Prisinterval: 254.00kr. til 299.00kr. inkl. moms
Stormsikker
Glasfiber
Ergonomisk C-håndtag
Manuel åbning, sort 8 panel baldakin
Længde sammenslået 80 cm
Maksimale baldakin dimensioner: 107 cm.
Tilføj varer for 349.00kr. og få gratis fragt til GLS pakkeshop
Beskrivelse
NYHED Inside-out paraply.
En helt ny type paraply, som åbner indefra og ud.
Paraplyen er udført i glasfiber og kan tåle at vende “vrange ud” i blæsevejr.
Slut med paraply der drypper når den tages indenfor og så kan den stå selv.
![]()
Stormsikker
Glasfiber
Ergonomisk C-håndtag
Manuel åbning, sort 8 panel baldakin
Længde sammenslået 80 cm
Maksimale baldakin dimensioner: 107 cm.
Yderligere information
| Vægt | 0.422 kg |
|---|---|
| Størrelse | 80 × 107 cm |
| Farve | Sort, Sort/blå, Sort/pink, Sort/rød |
| Diameter | 105 cm |
| Længde | 79 cm |
| Vægt | 520 g |
| Dug materiale | Polyester pongee |
| Ribber | Glasfiber |
| Stang | Metal |
| Antal paneler | 8 |
| Håndtag | C-formet, Plastik |
| Åbnefunktion | Manuel |
| Etui | Nej |
| Mærke | Falconetti |
| Andre egenskaber | Kan stå selv |
Varenummer (SKU):
RU-6
Kategorier: Blå paraplyer, FALCONETTI, KÆRLIGHED I LUFTEN, Pink paraplyer, Sorte paraplyer, Stormparaplyer, Unikke
Tag: 15%
Relaterede varer
ECO paraply – automatisk åben/luk
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormparaply XXL
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormfighter – vindstød op til 100 km/t – guld
|
Sort/guld |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
ECO Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Rød Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Pink Rød Bordeaux rød Orange Gul Lyseblå Blå Mørkeblå Lilla Brun |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stor klassisk stormparaply
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Golfparaply – refleks
|
Sort/sølv Gul/sølv Orange/sølv Mørkeblå/Sølv |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Super letvægt rejse paraply
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
