ECO Klassisk paraply
159.00kr. – 199.00kr.Prisinterval: 159.00kr. til 199.00kr. inkl. moms
Stor klassisk stormparaply
299.00kr. inkl. moms
Klassisk paraply
103.00kr. – 129.00kr.Prisinterval: 103.00kr. til 129.00kr. inkl. moms
Klassisk paraply i sort farve med plast håndtag.
En god kvalitets paraply med automatisk åbning og en robust konstruktion hvor ribs er lavet i glasfiber.
Paraplyen har en god størrelse uden at være for tung.
![]()
Plast skaft.
Glasfiber ribs.
Automatisk åbning.
Længde sammenslået : 85 cm.
Diameter : 103 cm.
100 % polyester pongee.
PMS farvekode: ± black
Tilføj varer for 349.00kr. og få gratis fragt til GLS pakkeshop
Yderligere information
| Vægt | 0.373 kg |
|---|---|
| Størrelse | 85 × 103 cm |
| Farve | Blå, Bordeaux rød, Brun, Grå, Gul, Hvid, Lilla, Lyseblå, Mørkeblå, Orange, Pink, Rød, Sort |
| Diameter | 102 cm |
| Længde | 81 cm |
| Vægt | 380 g |
| Dug materiale | Polyester pongee |
| Ribber | Glasfiber og metal |
| Stang | Metal |
| Antal paneler | 8 |
| Håndtag | Buet, Plastik |
| Åbnefunktion | Automatisk åben / manuel luk |
| Etui | Nej |
| Mærke | Falconetti |
Varenummer (SKU):
GA-311
Kategorier: Blå paraplyer, Brune paraplyer, FALCONETTI, Grå paraplyer, Gule paraplyer, Hvide paraplyer, KÆRLIGHED I LUFTEN, Klassiske, Lilla paraplyer, Mørkeblå paraplyer, Orange paraplyer, Paraply med logo, Paraply med tryk, Pink paraplyer, Røde paraplyer, Sorte paraplyer
Tag: 20%
Relaterede varer
ECO paraply – automatisk åben/luk
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormfighter – vindstød op til 100 km/t
|
Sort Grå Sølv Hvid Rød Blå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormparaply
|
Sort Blå Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
ECO Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Rød Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply – træskaft – 16 paneler
|
Sort |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Kompakt paraply
|
Sort Grå Hvid Rød Orange Babyblå Lyseblå Blå Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Super letvægt rejse paraply
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk golfparaply
|
Sort Lysegrå Mørkegrå Rød Orange Gul Grøn Blå Mørkeblå Lilla |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
