Gennemsigtig paraply – blomster
Denne smukke klare paraply med blomster har et let transparent og elegant udseende.
Det er praktisk at man kan se ud uden at løfte blikket og få regn i ansigtet.
Denne type paraply er oplagt til særlige begivenheder som f.eks. bryllupper eller konfirmationer. Den sikrer et naturligt lys på hovedpersonerne og ikke mindst at hovedpersonerne forbliver tørre.
Sort håndtag.
Automatisk åbning.
Længde sammenslået: 84 cm
Diameter: 86 cm
Denne smukke klare paraply med blomster har et let transparent og elegant udseende.
Det er praktisk at man kan se ud uden at løfte blikket og få regn i ansigtet.
Denne type paraply er oplagt til særlige begivenheder som f.eks. bryllupper eller konfirmationer. Den sikrer et naturligt lys på hovedpersonerne og ikke mindst at hovedpersonerne forbliver tørre.
Sort håndtag.
Automatisk åbning.
Længde sammenslået: 84 cm
Diameter: 86 cm
| Vægt | 0.355 kg |
|---|---|
| Størrelse | 82 × 92 cm |
| Farve | Gennemsigtig |
| Diameter | 86 cm |
| Længde | 84 cm |
| Vægt | 355 g |
| Dug materiale | Polyolefin Elastomer (POE) |
| Ribber | Glasfiber og metal |
| Stang | Metal |
| Antal paneler | 8 |
| Håndtag | Buet, Plastik |
| Åbnefunktion | Automatisk åben / manuel luk |
| Etui | Nej |
| Mærke | Falconetti |
Relaterede varer
Stor firkantet pride paraply
Stor gennemsigtig paraply
|
Gennemsigtig |
ECO Taskeparaply – vindstød op til 80 km/t
|
Sort Grå Rød Mørkeblå |
Stormfighter – vindstød op til 100 km/t
|
Sort Grå Sølv Hvid Rød Blå |
Stormfighter – vindstød op til 100 km/t – guld
|
Sort/guld |
ECO Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Rød Mørkeblå |
Hjerteparaply
|
Hvid Creme Rød |
Gennemsigtig paraply – blonde hjerter
|
Gennemsigtig |
