Stor gennemsigtig paraply
249.00kr. Den oprindelige pris var: 249.00kr..199.00kr.Den aktuelle pris er: 199.00kr.. inkl. moms
Tilføj varer for 349.00kr. og få gratis fragt til GLS pakkeshop
Yderligere information
| Vægt | 0.592 kg |
|---|---|
| Farve | Gennemsigtig |
| Diameter | 110 cm |
| Længde | 89 cm |
| Vægt | 592 g |
| Dug materiale | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ribber | Glasfiber |
| Stang | Metal |
| Antal paneler | 8 |
| Håndtag | Lige, Plastik |
| Åbnefunktion | Manuel |
| Etui | Nej |
| Mærke | Falconetti |
Varenummer (SKU):
GP-69
Kategorier: Bryllupsparaplyer, FALCONETTI, Gennemsigtige paraplyer, KÆRLIGHED I LUFTEN, Unikke
Tag: 20%
Relaterede varer
Stor firkantet paraply
|
Sort Gul Lysegrøn |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Taskeparaply – manuel åben – mønstret
|
Armygrøn Armygrøn/gyldengul Sort/brun |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormfighter – vindstød op til 100 km/t
|
Sort Grå Sølv Hvid Rød Blå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormfighter – vindstød op til 100 km/t – guld
|
Sort/guld |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Hjerteparaply
|
Hvid Creme Rød |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Gennemsigtig paraply
|
Gennemsigtig |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk golfparaply
|
Sort Lysegrå Mørkegrå Rød Orange Gul Grøn Blå Mørkeblå Lilla |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply – træskaft
|
Sort Grå Creme Rød Bordeaux rød Orange Gul Blå Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
