Taskeparaply - automatisk åben/luk
159.00kr. – 199.00kr.Prisinterval: 159.00kr. til 199.00kr. inkl. moms
2-personers paraply
449.00kr. Den oprindelige pris var: 449.00kr..336.00kr.Den aktuelle pris er: 336.00kr.. inkl. moms
Taskeparaply – manuel åben – mønstret
249.00kr. inkl. moms
Vores MiniMax med automatisk åbning og lukning er en kompakt taskeparaply. Konstruktionen er af glasfiber, og som gør den mere fleksibel overfor vind end andre paraplyer.
En super praktisk som er elegant og handy, og oplagt at have med på farten.

Manuel åbning.
Konstruktion i sort glasfiber.
Leveres med hylster i matchende farve.
Materiale: 100 % polyester.
Længde sammen slået: 24 cm
Diameter: 100 cm.
Tilføj varer for 349.00kr. og få gratis fragt til GLS pakkeshop
Beskrivelse
Manuel åbning.
Konstruktion i sort glasfiber.
Leveres med etui i matchende farve.
Materiale: 100 % polyester.
Længde sammen slået: 24 cm
Diameter: 100 cm.
Yderligere information
| Vægt | 0.296 kg |
|---|---|
| Størrelse | 24 × 100 cm |
| Farve | Armygrøn, Armygrøn/gyldengul, Sort/brun |
| Diameter | 100 cm |
| Længde lukket | 24 cm |
| Vægt | 296 g |
| Dug materiale | Polyester pongee |
| Ribber | Glasfiber |
| Stang | Metal |
| Antal paneler | 8 |
| Håndtag | Lige, PU overfladebehandlet plast |
| Åbnefunktion | Manuel |
| Etui | Ja |
| Mærke | MiniMax |
Varenummer (SKU):
LF-196
Kategorier: Grønne paraplyer, Gule paraplyer, MINIMAX, Mønstret paraplyer, Paraply med logo, Paraply med tryk, Sorte paraplyer, Taskeparaply med manuel åbning, Taskeparaplyer, Unikke
Du kunne også være interesseret i…
Klassisk paraply – mønstret
|
Sort/hvid Sort/grå Sort/grøn Sort/blå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Relaterede varer
ECO Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Rød Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Pink Rød Bordeaux rød Orange Gul Lyseblå Blå Mørkeblå Lilla Brun |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply – træskaft
|
Sort Grå Hvid Beige Rød Grøn Blå Mørkeblå |
Select options
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stor klassisk stormparaply
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk kompakt paraply
|
Sort Grå Rød Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Golfparaply
|
Sort Lysegrå Mørkegrå Hvid Creme |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Super letvægt rejse paraply
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Taskeparaply – manuel åben
|
Grå Hvid Beige Pink Bordeaux rød Lysegrøn Grøn Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
