Klassisk paraply - træskaft
152.00kr. – 179.00kr.Prisinterval: 152.00kr. til 179.00kr. inkl. moms
Klassisk paraply - mønstret
349.00kr. – 499.00kr.Prisinterval: 349.00kr. til 499.00kr. inkl. moms
Stor klassisk paraply – automatisk åben
599.00kr. inkl. moms
Den store klassiske paraply med sort dug og underside i sølv er en stærk og robust paraply med glasfiber ribber og ramme. Yderst stilren paraply med med fine detaljer, som den lille sølv detalje på håndtaget, som passer til paraplyens underside. Kan med fordel også anvendes til udendørsaktivitet hvor der er brug for en ekstra robust og holdbar paraply.
![]()
Robust konstruktion i glasfiber.
Automatisk åbning.
Kroget håndtag i sort.
Længde sammenslået: 96 cm
Diameter: 120 cm.
Materiale: 100 % polyester pongee
Tilføj varer for 349.00kr. og få gratis fragt til GLS pakkeshop
Beskrivelse
Robust konstruktion i glasfiber.
Automatisk åbning.
Kroget håndtag i sort.
Længde sammenslået: 96 cm
Diameter: 120 cm.
Materiale: 100 % polyester pongee
Yderligere information
| Vægt | 0.483 kg |
|---|---|
| Størrelse | 96 × 120 cm |
| Farve | Sort/guld, Sort/mørkegrå, Sort/sølv |
| Diameter | 120 cm |
| Længde | 96 cm |
| Vægt | 483 g |
| Dug materiale | Polyester pongee |
| Ribber | Glasfiber |
| Stang | Glasfiber |
| Antal paneler | 8 |
| Håndtag | Buet, Plastik |
| Åbnefunktion | Automatisk åben / manuel luk |
| Etui | Nej |
| Mærke | Falcone |
Varenummer (SKU):
GP-68
Kategorier: FALCONE, Grå paraplyer, Klassiske, Paraply med logo, Paraply med tryk, Sorte paraplyer
Relaterede varer
Regnslag/poncho
|
Sort Rød Orange Gul Blå Gennemsigtig |
Select options
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormparaply XXL
|
Sort Mørkeblå |
Select options
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Golfparaply – dobbelt skærm
|
Sort Grå Hvid Rød Mørkeblå |
Select options
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
ECO Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Rød Mørkeblå |
Select options
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply – træskaft
|
Sort Grå Hvid Beige Rød Grøn Blå Mørkeblå |
Select options
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stor klassisk stormparaply
|
Sort Mørkeblå |
Select options
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk kompakt paraply
|
Sort Grå Rød Mørkeblå |
Select options
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Golfparaply
|
Sort Lysegrå Mørkegrå Hvid Creme |
Select options
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
