Stor klassisk paraply – automatisk åben
599.00kr. inkl. moms
ECO Klassisk paraply
159.00kr. – 199.00kr.Prisinterval: 159.00kr. til 199.00kr. inkl. moms
Klassisk paraply – mønstret
349.00kr. – 499.00kr.Prisinterval: 349.00kr. til 499.00kr. inkl. moms
Klassisk paraply med træskaft og smønster. Stilren design.
En flot og anvendelig paraply med manuel åbning.
Paraplyen er opbygget med 16 ribber som giver et flot og eksklusivt udseende. Ribberne i denne paraply er lavet i glasfiber, som giver en stærk konstruktion.
Træhåndtag og skaft.
Længde sammenslået: 89 cm
Diameter: 102 cm
Materiale: 100 % polyester pongee.
16 glasfiber ribbe – mere robust.
Tilføj varer for 349.00kr. og få gratis fragt til GLS pakkeshop
Yderligere information
| Vægt | 0.497 kg |
|---|---|
| Størrelse | 89 × 105 cm |
| Farve | Sort/blå, Sort/grå, Sort/grøn, Sort/hvid |
| Diameter | 102 cm |
| Længde | 89 cm |
| Dug materiale | Polyester pongee |
| Ribber | Glasfiber |
| Stang | Træ |
| Antal paneler | 16 |
| Håndtag | Buet, Træ |
| Åbnefunktion | Manuel |
| Etui | Nej |
| Mærke | Falcone |
Varenummer (SKU):
GR-441
Kategorier: Blå paraplyer, FALCONE, Grå paraplyer, Grønne paraplyer, Hvide paraplyer, KÆRLIGHED I LUFTEN, Klassiske, Paraply med logo, Paraply med tryk, Sorte paraplyer
Tag: 30%
Relaterede varer
ECO golfparaply – ventilation
|
Sort/hvid |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormparaply XXL
|
Sort Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormfighter – vindstød op til 100 km/t
|
Sort Grå Sølv Hvid Rød Blå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Stormparaply
|
Sort Blå Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Pink Rød Bordeaux rød Orange Gul Lyseblå Blå Mørkeblå Lilla Brun |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk paraply – træskaft – 16 paneler
|
Sort |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Klassisk kompakt paraply
|
Sort Grå Rød Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
Kompakt paraply
|
Sort Grå Hvid Rød Orange Babyblå Lyseblå Blå Mørkeblå |
Vælg muligheder
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden
Sammenlign
