Gennemsigtig paraply – blonde hjerter
169.00kr. Den oprindelige pris var: 169.00kr..135.00kr.Den aktuelle pris er: 135.00kr.. inkl. moms
Denne smukke klare paraply har et let transparent og elegant udseende, der uden tvivl passer til enhver garderobe.
Det er praktisk at man kan se ud uden at løfte blikket og få regn i ansigtet.
Denne type paraply er oplagt til særlige begivenheder som f.eks. bryllupper eller konfirmationer. Den gennemsigtige dug er oplagt til de udendørs billeder af f.eks. brudeparret, hvis regnen falder. Den sikrer et naturligt lys på hovedpersonerne og ikke mindst at hovedpersonerne forbliver tørre.
Metal skaft.
Hvidt håndtag.
Automatisk åbning.
Længde sammenslået: 82 cm
Diameter: 100 cm
Denne smukke klare paraply med blonde hjerte mønster har et let transparent og elegant udseende.
Det er praktisk at man kan se ud uden at løfte blikket og få regn i ansigtet.
Denne type paraply er oplagt til særlige begivenheder som f.eks. bryllupper eller konfirmationer. Den sikrer et naturligt lys på hovedpersonerne og ikke mindst at hovedpersonerne forbliver tørre.
Metal skaft.
Hvidt håndtag.
Manuel åbning.
Længde sammenslået: 86 cm
Diameter: 95 cm
| Vægt | 0.400 kg |
|---|---|
| Størrelse | 86 × 95 cm |
| Farve | Gennemsigtig |
| Diameter | 95 cm |
| Længde | 81 cm |
| Vægt | 300 g |
| Dug materiale | Polyolefin Elastomer (POE) |
| Ribber | Metal |
| Stang | Metal |
| Antal paneler | 8 |
| Håndtag | Buet, Plastik |
| Åbnefunktion | Manuel |
| Etui | Nej |
| Mærke | Falconetti |
Relaterede varer
Stor gennemsigtig paraply
|
Gennemsigtig |
Golfparaply – dobbelt skærm
|
Sort Grå Hvid Rød Mørkeblå |
ECO Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Rød Mørkeblå |
Klassisk paraply
|
Sort Grå Hvid Pink Rød Bordeaux rød Orange Gul Lyseblå Blå Mørkeblå Lilla Brun |
Klassisk kompakt paraply – automatisk åben
|
Sort Grå Hvid Rød Orange Babyblå Lyseblå Blå Mørkeblå |
Klassisk paraply – mønstret
|
Sort/hvid Sort/grå Sort/grøn Sort/blå |
Kompakt paraply
|
Sort Grå Hvid Rød Orange Babyblå Lyseblå Blå Mørkeblå |
Hjerteparaply
|
Hvid Creme Rød |
